01. واحد طراحی و مدل سازی

در این واحد به فراخور نیاز مشتریان با ابتکار، خلاقیت و با بکارگیری دانش روز طراحی و پیشرفته ترین نرم افزارهای ترسیمی قالب های متنوعی مدل سه بعدی آن ها عرضه می گردد، تا مشتری درک بهتری از طرح داشته و تصمیم گیری شفافی اتخاذ نماید.

برخی از مشتریان که در این زمینه افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم عبارتند از: (شرکت ایساکو، گروه صنعتی مینو، صنایع غذایی بهروز، گروه بهداشتی فیروز، صنایع غذایی رازک، شرکت روغن های روانساز دماوند و….)

02. واحد تولید

این واحد با تکیه بر تجربه و فن دانش بالا ماشین آلات و تجهیزات بروز رعایت استاندارهای ایزو، رعایت موادبهداشتی و… اقدام به تولید انواع قطعات پلاستیک نموده که با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و کارایی ظروف آزمایش های مربوطه قبل، در حین و پس از تولید را انجام داده و با تضمین کیفیت محصولات را به بهترین نحو بسته بندی می نماید.

03. واحد قالبسازی

این واحد شامل طراحی، مدلسازی و ساخت انواع قالب های صنعتی اعم از: (انواع قالب های پلاستیک، بادی و پت) را با بهره گیری از توان تیم طراحی و قالب سازی با سابقه و مجرب و همچنین وجود ماشین آلات و دستگاه های بروز فرزـ تراش- اسپارک- فرزCNC برخوردار می باشد.

04. واحد چاپ و لیبل

این واحد با هدف کم کردن هزینه های تولید مشتریان و همچنین جلوگیری از جابجایی بی مورد قطعات با استفاده از ماشین آلات پیشرفته چاپ تامپو و سیلک راه اندازی گردیده است .