ایساکو شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو

این شرکت در حوزه تهیه و پخش قطعات یدکی ایران خودرو در سال 1356 تاسیس و به ثبت رسید. این شرکت بعنوان بزرگترین شرکت در حوزه ارائه خدمات پس از فروش خودرو دارای چندین عنوان برتر در این حوزه میباشد و امروزه با تعلق نزدیک به 100% سهام آن به ایران خودرو همچنان یکه تاز در صنعت خدمات پس از فروش خودرو میباشد.

گروه بهداشتی فیروز

این شرکت یکی از اولینها و بزرگترینها در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی میباشد که از اوایل دهه 05 شمسی با همکاری شرکت جانسون و جانسون آمریکا در زمره اولین شرکت تولید کننده محصولات بهداشتی کودک در ایران و خاور میانه آغاز بکار کرد و همچنان پس از گذشت نیم قرن بزرگترین تولیدکننده تولیدات بهداشتی کودک میباشد

گروه صنعتی مینو

این شرکت بنام در حوزه صنایع غذایی و دارویی در اواخر دهه 30 شمسی فعالیت خود را از سر گرفت و همواره جزو پیشتازان این حوزه نقش اساسی ایفا نموده است. این شرکت با دریافت لیسانس تولید از شرکتهای بزرگ اروپایی در گروه اقلام دارویی و بهداشتی گسترش یافت و امروزه بصورت یک هلدینگ بزرگ اداره میگردد.

نفت سپاهان

این شرکت به عنوان یکی از واحدهای تولیدی پالایشگاه اصفهان در اوایل سال 70 شمسی آغاز به فعالیت نمود و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی در بخش مشتقات نفتی به حساب می آید و محصولات آن به عنوان یکی از تولیدات با کیفیت در ایران شناخته میشود.

تولی پرس

این برند یکی از 100 برند برتر ایران میباشد. این شرکت بزرگ با تولید محصولاتی مانند انواع پودر لباسشویی،مایع ظرفشویی و نرم کننده آغاز بکار نمود. لازم بذکرست که بنیان گذار این شرکت خانواده کارآفرین خسروشاهیی میباشد که اکنون برخی از آنها مدیران موفق صنایع در خارج از کشور میباشند.

داروگر یا سهامی عام کف

جزو اولین شرکتهای تاسیس شده ایران در حوزه بهداشتی میباشد و این شرکت همچنین بعنوان پایه گذار تولید صنعتی صابون و همچنین پودر لباسشویی در ایران میباشد.

این شرکت امروزه بصورت یک شرکت هلدینگ با 12 شرکت زیر مجموعه در حال فعالیت میباشد.

پاکسان

در اوایل دهه 40 شمسی شرکتی در ایران آغاز بکار کرد که در مدت کوتاهی توانست خود را در زمره یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی معرفی نماید و پس از آن محصولات خود را راهی بازارهای جهانی کند و همواره تلاش دارد محصولی شایسته نام ایران و ایرانی روانه بازار کند.

ایران آوندفر (بس)

این شرکت در اواخر دهه 50 شمسی تاسیس و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در حوزه دارویی و بهداشتی میباشد و همچنان در حال گسترش کمی و کیفی محصولات خود میباشد.

شرکت تولیدی مواد غذایی بیدستان

این شرکت با داشتن واحدهای تولیدی مستقل و ماشین آلات تولید با فناوریهای روز در حوزه صنایع غذایی بویژه انواع سرکه یکی از تامین کنندگان اصلی فرآورده های غذایی و سلامت محور با توجه به ذائقه ایرانی را داراست.

نفت پارس

در دهه 30 شمسی شرکتی تاسیس گردید که آغازگر تولید محصولات روانکار در ایران شد.و نیز دارنده اولین پالایشگاه خصوصی در ایران و خاورمیانه.

مدارک و شواهد نشان میدهد که از آغاز تاسیس این شرکت به لحاظ شراکت با کمپانی شل موفق به تولید محصولات خود مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی میشود.

و دیگر مشتریان ما